Menu

O nas

NASZ SALON

CAVAUTO to marka branży motoryzacyjnej posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu aut na indywidualne zamówienie. Obserwując rynek samochodów używanych i standardy na nim panujące, od początku za cel postawiliśmy sobie zbudowanie marki, która będzie jednoznacznie kojarzona z uczciwością, rzetelnością i profesjonalnizmem. Zajmujemy się sprowadzaniem, zakupem i sprzedażą aut głównie z rynku niemieckiego. Wykonujemy ekspertyzy, pośredniczymy w kupnie pojazdów oraz sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Świadczymy usługi wynajmu samochodów użytkowych oraz pośrednictwa w sprzedaży usług finansowych . 

Sprowadzamy samochody, których wiek nie przekracza 5 lat. Klient przed podjęciem decyzji o zakupie samochodu otrzymuje komplet informacji na temat interesującego egzemplarza. Oferta zawiera opis pojazdu, wyposażenia, zdjęcia poglądowe, historię serwisową, historię ewentualnych szkód a nawet opis rodzaju oraz stan ogumienia .

 

DLACZEGO MY

CAVAUTO jest przedstawicielem nowoczesnego i kompleksowego sposobu dystrybucji nowych i używanych samochodów. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii zakupu gwarantowanego samochodu w atrakcyjnej (rynkowej) cenie. Najważniejsza dla nas zasada to rzetelna informacja o wyglądzie, stanie technicznym, przebiegu i historii serwisowej samochodu.


100 punktowa lista kontroli technicznej ma na celu dokładną weryfikację stanu każdego kupowanego przez nas samochodu. Po dostarczeniu raportu z ekspertyzy, możecie Państwo wybrać samochód, który spełnia wasze wszystkie oczekiwania. CAVAUTO dokonuje wszelkich formalności związanych ze sprowadzeniem samochodu aby pozbawić klientów jakichkolwiek problemów związanych z rejestracją pojazdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W trakcie prowadzenia naszej działalności, sprowadziliśmy setki samochodów uwzględniając indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Bogate doświadczenie zawodowe i znajomość branży motoryzacyjnej pozwala nam na profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego samochodu.Każdy Klient jest dla nas partnerem, a jego satysfakcja i lojalność to dla nas motywacja do dalszego doskonalenia naszej oferty oraz stałego podnoszenia jakości usług.

 

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi, pozwalające nam na zastosowanie kompleksowego podejścia do klienta gdyż u nas możesz nie tylko zamówić auto ale również je ubezpieczyć, dokonać niezbędnych napraw czy zarejestrować. 

 

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej (brokerskiej) pozwoliło nam na stworzenie bazy dealerów z krajów Wspólnoty. Owocna współpraca i korzystanie ze stanów magazynowych naszych handlowych partnerów umożliwia nam tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb Klientów. Zatrudniając fachowców z doświadczeniem mamy pewność, że sprowadzane przez nas samochody są dokładnie sprawdzone pod względem technicznym i prawnym. 

Głównym założeniem firmy jest import samochodów odpowiadających indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom Klientów. 
Nasza dewiza to świadczyć usługi w taki sposób, aby każdy z naszych Klientów mógł polecać je innym bo wierzymy, że zadowolony nabywca to najlepsza reklama i zarazem inwestycja na przyszłość.

 

PARTNERZY

Nasi partnerzy to duże i wyspecjalizowane w handlu samochodami używanymi firmy takie jak agencje leasingowe, autoryzowane sieci dealerskie, banki, domy aukcyjne. Ich profesjonalizm i rzetelność zostały przez nas wielokrotnie sprawdzone i dzięki temu mamy dostęp do oferty kilku tysięcy aut miesięcznie.

Dlaczego sprowadzamy samochody tylko i wyłącznie od naszych sprawdzonych dostawców?

Ponieważ zdobyte latami doświadczenie i kontakty nauczyły nas, że bazując na solidnych dostawcach jesteśmy w stanie zaoferować produkt najwyższej jakości

 

Jakiego samochodu Państwo szukacie ?

 

Prześlijcie już teraz do nas zapytanie ofertowe a wrócimy z pierwszą ofertą w przeciągu 48h !!! Infolinia: +48 505 660 947 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Prev Next
Peugeot
Skoda
Opel
Citroen
Toyota
Audi
Volkswagen
Seat
Ford
Honda