Menu

Zasady sprzedaży

Witamy serdecznie na stronie firmy CAVAUTO - doświadczonego sprzedawcy używanych samochodów z autoryzowanej sieci dealerskiej grupy motoryzacyjnej Volkswagen - Audi Brand Group.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Umiejętność słuchania potrzeb naszych Klientów, profesjonalna i przyjaźnie nastawiona obsługa, a także znajomość aktualnego rynku samochodów osobowych przyczyniają się do sukcesu firmy CAVAUTO. Dzięki szerokiej sieci zaufanych zagranicznych partnerów, możemy zagwarantować Państwu konkurencyjne ceny. Umiejętne połączenie pasji i doświadczenia pozwala zadowolić najbardziej wymagającego Klienta.

SALON MULTIBRANDOWY 

W naszej ofercie znajdą Państwo samochody wielu producentów. Jesteśmy gotowi dostarczyć dowolną markę, model i typ pojazdu. Wszystkie używane auta przygotowujemy, wyszukując wspólnie z każdym Klientem unikalny egzemplarz, dopasowany do jego gustu i potrzeb.   

DORADZTWO

W salonie CAVAUTO Klienci mają do wyboru między innymi takie marki, jak: VW, Audi, Seat, Skoda, Toyota, Fiat, Honda, Opel, Citroen, Ford czy Peugeot. Oferujemy również możliwość indywidualnej realizacji zamówienia, dostosowując się do Państwa wymagań. Nasi eksperci  - po zapoznaniu się z oczekiwaniami - doradzą w wyborze samochodu, a także - porównując różne marki i modele - ułatwią jego zakup. Decydując się na usługę indywidualnego zamówienia, wybierają Państwo bezpieczeństwo transakcji i pewność najwyższej jakości obsługi.

 

 

 

POLITYKA JAKOŚCI

Wszystkie nasze pojazdy były użytkowane przez osoby prywatne, zamieszkałe na terenie Niemiec i zostały pozostawione w salonie w rozliczeniu przy zakupie nowego samochodu.

Każdy samochód posiada pełną dokumentację serwisową, specyfikację modelową, fabryczną kartę pojazdu oraz jego historię z uwzględnieniem wszystkich poprzednich właścicieli.

Importujemy wyłącznie pojazdy bezwypadkowe! Pomijamy te, których naprawa ingerowałaby w konstrukcję nośną pojazdu. Niektóre z importowanych przez nas samochodów mogą mieć jedynie drobne szkody (parkingowe), związane z ich naturalną eksploatacją.

Nasze modele są profesjonalnie przygotowane do sprzedaży przez autoryzowany serwis samochodowy. Gwarantujemy kompleksowy przegląd techniczny wraz z wymianą oleju silnikowego, płynów chłodniczych i filtrów
oraz dokonanie niezbędnych napraw tak, aby oddany w Państwa ręce pojazd nie posiadał żadnych usterek mechanicznych, czy błędów elektronicznych.

KOMPLEKSOWOŚĆ I GWARANCJA

Nasi Klienci do każdego samochodu otrzymują komplet dokumentów przygotowanych do rejestracji (dokumenty z urzędu celnego, skarbowego, wydziału komunikacji, miesięczne ubezpieczenie, pierwszy przegląd techniczny i tablice rejestracyjne)  wraz z pełną dokumentacją samochodu (instrukcja obsługi pojazdu, obsługi radia, książkę serwisową, poprzednie przeglądy niemieckie TUV i dostępne rachunki serwisowe).

Wraz z samochodem przyszli Właściciele otrzymują pisemną gwarancję* na okres co najmniej jednego miesiąca lub 1000 km, aby zwiększyć naszą wiarygodność jako rzetelnego sprzedawcy.

*gwarancja nie obejmuje części podlegających naturalnej eksploatacji (np. klocki hamulcowe).

 
Prev Next
Citroen
Volkswagen
Opel
Honda
Toyota
Seat
Audi
Skoda
Peugeot
Ford