Menu

Propozycje wstepne

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE - Propozycje wstępne

Przygotowanie obsługi zlecenia.
Po podpisaniu umowy nasz doadca zakłada Państwu kartotekę zlecenia zakupu oraz indywidualny profil w naszym systemie informatycznym. Tworzymy filtry otrzymywanych ofert i selekcjonujemy partnerów, do których będą składane zapytania. Działania te mają nas automatycznie informować o pojawieniu się ofert spełniających Państwa wymagania. Nasz system obsługuje wszystkie najważniejsze europejskie portale ogłoszeniowe i aukcyjne a nasz doradca będzie dbał o wasze zamówienie i prawidłowe przekazywanie informacji zaraz po pojawieniu się w systemie.

Rozesłanie zapytań do zagranicznych partnerów
Dla efektywniejszej pracy korzystamy również z wiedzy i zasobów autoryzowanych sieci dealerskich. Często zdarza się że nasi partnerzy posiadają w swoich zasobach lub mają w planie posiadać interesujące nas samochody, które jeszcze nie są wystawione do sprzedaży. Autoryzowane salony samochodowe często przyjmują w rozliczenie auta swoich klientów w momencie zamówienia przez nich kolejnego samochodu i udaje się nam powiązać te fakty z naszymi potrzebami. Zagraniczni partnerzy także są dokładniejsi w przeczesywaniu lokalnych rynków sprzedaży takich jak gazety czy prywatne ogłoszenia. Ponadto posiadamy narzędzia do automatycznego umieszczania zleceń zakupu na kilkunastu europejskich portalach ogłoszeniowych w określonych parametrach cenowych i jakościowych.

Poszukiwania na aukcjach i platformach
Dzisiejszy handel samochodami używanymi w Europie w dużej części opiera sie na specjalistycznych aukcjach dla firm zajmujących się zawodowo zakupem i sprzedażą samochodów. CAVAUTO posiada dostęp do większości ważnych domów aukcyjnych w Europie. Podczas trwania zlecenia nasz doradca zajmuje się również wyszukiwaniem ofert aukcyjnych dostosowanych do Państwa oczekiwań. Zakup na aukcji różni się nieznacznie od naszej standardowej oferty ponieważ wszystkie zaproponowane przez nas do licytacji oferty posiadają dokładny opis auta przed przystąpieniem do aukcji. W raporcie rzeczoznawcy wyszczególnione są dokładne uszkodzenia i historia serwisowa auta. Przedstawiamy rzetelnie te informacje i wspólnie podejmiemy decyzję, czy przystępować do aukcji danego samochodu. Podstawą do licytowanej przez nas kwoty jest ustalony w indywidualnym zamówieniu budżet zlecenia. Jeżeli licytacja zakończy się niższą od szacowanej kwoty i ją wygramy to naturalnie zakupicie Państwo samochód w niższej cenie.

Sprawdzanie ofert, analiza baz danych oraz negocjacja ceny
Każda oferta którą chcemy Państwu zaproponować musi zostać sprawdzona. W pierwszym etapie weryfikacji oferty potwierdzamy dostępność samochodu który został wystawiony do sprzedaży. Przeprowadzamy pełen wywiad ze sprzedawcą, zarówno co do historii serwisowej jak i wypadkowej samochodu. Prosimy o podejście do samochodu i wyszczególnienie wszystkich aktualnie widocznych uszkodzeń. Sprawdzamy bazy serwisowe celem potwierdzenia regularnych przeglądów technicznych jak również potwierdzenia aktualnego przebiegu. Po pozytywnej weryfikacji negocjujemy cenę, za którą możemy zakupić samochód.

Przesłanie wyselekcjonowanych ofert do akceptacji Klienta
Przygotowane oferty łącznie z odnośnikiem do aktualnej oferty w Internecie są przesyłane do Państwa akceptacji. Z tych ofert możecie wybrać te, które Państwu będą odpowiadły do zakupu, jeżeli oczywiście pozytywnie przejdą protokół kontroli pojazdu na miejscu . W każdej chwili służymy swoją pomocą w uzyskaniu dodatkowych informacji, zdjęć czy wyjaśnieniu jakichkolwiek niepewności na etapie weryfikacji.

Wybór ofert do oceny rzeczoznawcy
Na podstawie odesłanych przez Państwa ofert wybieramy te do których wyślemy na miejsce postoju samochodu rzeczoznawcę, który ma za zadanie wykonać pełną dokumentację auta. Prosimy o wybór maksymalnie 2-3 ofert w kolejności atrakcyjności do zakupu. W standardowej cenie usługi zapewniamy Tobie dwie weryfikacje rzeczoznawcy. Kolejne oględziny oraz dokumentacja kosztują 300 PLN netto za weryfikację. Naszym celem jest zakup auta, które spełni Twoje oczekiwania i dostarczy nam kolejne polecenia dla kolejnych klientów?

 
Prev Next
Seat
Opel
Audi
Honda
Skoda
Peugeot
Volkswagen
Ford
Citroen
Toyota