Menu

Wypożyczalnia samochodów Kraków

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE - Zapytanie ofertowe

Ustalenie preferencji zakupu
Skontaktuj się z nami i przedstaw nam, jakiego samochodu poszukujesz korzystając z zapytania ofertowego. Bazując na naszych doświadczeniach oszacujemy, czy Twój budżet i wymagania dotyczące zakupu samochodu mogą zostać spełnione przez doradców CAVAUTO. Jeżeli masz wątpliwości jaką markę i model wybrać, chętnie doradzimy Ci w wyborze. Pomożemy uzyskać więcej informacji na temat interesującego Cię auta oraz przedstawimy jego wady i zalety.

Szczegółowa specyfikacja i warunki zamówienia
Dla pełnej satysfakcji z zakupu chcielibyśmy wyszukać samochodów, które będą spełniały wszystkie Twoje potrzeby i preferencje takie jak wyposażenie dodatkowe, kolor czy ilu miejscowy ma być Twój zamawiany samochód. Ustalimy stosunek przebiegu i zużycia do twoich możliwości finansowych oraz ewentualnie na jakie ustępstwa będziesz gotowy aby nie przekroczyć założonego budżetu przy zachowaniu najwyższej jakości.

Potwierdzenie możliwości zakupu w określonej cenie
Na podstawie wspólnych rozmów ustalamy 
budżet indywidualnego zamówieniaczyli kwotę jaka potrzebna jest CAVAUTO na zakup, przetransportowanie, opłacenie, serwis i przygotowanie do rejestracji samochodu który spełnia zarówno twoje jak i nasze oczekiwania. Kwota zamówienia łącznie ze wszystkimi kosztami uwzględniając gwarancję CAVAUTO Protect, powinna być zbliżona do aktualnej wyceny samochodu wg. katalogu EuroTaxGlasses's. Dzięki takiemu postępowaniu Klient jest pewny, że kwota jaką zapłaci za samochód jest odpowiednia, a stan auta będzie adekwatny do swojej wartości. Na rynku często pojawiają się auta tanie, które nie nadają się do zakupu gdyż właściciele chcą się ich pozbyć aby uniknąć wysokich kosztów eksploatacyjnych. Te oferty musimy z miejsca odrzucić i oszacować, przy jakich warunkach cenowych możemy spodziewać się spełnienie najwyższej oferty jakościowej.

Potwierdzenie warunków zlecenia i złożenie indywidualnego zamówienia

Uruchomienie procesu poszukiwania Twojego samochodu, to pracochłonny i kosztowny proces. Każda oferta jest potwierdzana, negocjowana, a wybrane przez ciebie oferty są oceniane przez rzeczoznawcę. Dlatego tak ważne jest pisemne potwierdzenie Twojej chęci zakupu samochodu. Na tym etapie twój doradca sporządzi umowę indywidualnego zamówienia i przedstawi szczegółowe warunki umowy wraz z warunkami gwarancji obowiązującej po zakupie samochodu. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 25 % wartości zamówienia. Kwota zaliczki w przypadku nie zrealizowania zamówienia przez CAVAUTO jest w 100 % zwracana, gdyż nasi klienci nie ryzykują ani złotówki powierzając nam swoje pieniądze i zaufanie?

 

 
Prev Next
Volkswagen
Seat
Opel
Toyota
Peugeot
Honda
Ford
Skoda
Citroen
Audi